Witaj!

Być może właśnie teraz jest najlepszy czas na Twój detox. Cieszę się, że zainteresował Cię ten temat. Z jakiegoś powodu przecież znalazłeś się na mojej stronie. Być może zgłębiasz tajniki oczyszczania organizmu, a być może przysparza Ci inny, głębszy cel, jakim jest utrata wagi, lepsze samopoczucie, czy odzyskanie energii dnia codziennego.

Trochę o mnie

Nazywam się Regina Bukowska. Śmiało mogę nazwać się tą osobą, która się zna na oczyszczaniu organizmu, gdyż jestem praktykiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Doświadczyłam niejeden detox. Nie jestem lekarzem i nie wypiszę Ci recepty na lek, który zagłuszy Twoje złe samopoczucie. Zwrócę  jednak uwagę na aspekty naszego życia, które być może nie miały dla Ciebie znaczenia, a mają istotny wpływ na Twój nastrój i chęci do życia.

To właśnie w tym miejscu dzielę się moim doświadczeniem i wiedzą, którą gromadziłam przez tyle lat. Znajdziesz tutaj  porady dotyczące zdrowego stylu życia oraz przepisy, które potrafią czynić prawdziwe cuda. Uzyskasz wiele różnych wskazówek i podpowiedzi na temat tego, że czasem warto w życiu zrobić przysłowiową „pauzę”. Pomogą Ci one w końcu znaleźć ten cenny czas na to, by coś zmienić na lepsze. Zobaczysz między innymi, jak zmiana prostych nawyków żywieniowych wpłynie na Twoje samopoczucie. Dzięki temu pokaże Ci, jak w łatwy i prosty sposób odzyskać równowagę  ciała i duszy.

 

Dlaczego detox?

 

W wielu kulturach proces oczyszczania jest bardzo ceniony, ponieważ pozwala on wsłuchać się w mechanizmy i potrzeby własnego ciała. Jest to prosty i naturalny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu. Detox jest  potrzebny każdemu człowiekowi, co najmniej dwa razy w roku. Współczesna kultura i tryb życia powoduje, że łatwe i szybkie rozwiązania żywieniowe stają się normą, a dbanie o zdrowie występuje u nas w okresie urlopowym i jest dalekie od codzienności.

 

Regina Bukowska

Regina Bukowska

Jestem Ci wdzięczna, że dotarłeś do miejsca, w którym dane jest mi podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, wiedzą i efektami mojej pracy.

Zapraszam Cię serdecznie do „Krainy Młodości” Reginy Bukowskiej!

Zobacz także:

http://timeforhealth.pl/detox-w-10-dni-reginy-bukowskiej-wywiad-cz-1/

http://timeforhealth.pl/detox-w-10-dni-reginy-bukowskiej-wywiad-cz-2/