SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy otwarci na pytania i zawsze chętnie wysłuchamy co masz nam do powiedzenia

JESTEŚMY TUTAJ ABY POMÓC

Masz jakieś pytanie? Wypełnij poniższy formularz, a napewno skontaktujemy się z Tobą!


Administratorem Twoich danych osobowych jest 3S FINANCIAL GROUP Sp. z o.o., plac Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław, KRS 0000665178, NIP 8971835846, REGON 366639069. Kontakt w sprawie danych osobowych może nastąpić pisemnie na powyższy adres lub mailowo na adres: (daneosobowe@3sfg.pl). Twoje dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na zadane pytanie i prowadzenia komunikacji z Administratorem na podstawie Twojej zgody, w celu prowadzenia działań marketingu bezpośredniego, co stanowi prawnie uzasadnione interesy Administratora. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora oraz swoich prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

NEWSLETTER

Zatrzymaj się na chwilę i pozwól sobie na to, aby dowiedzieć się więcej. Zapisz się do naszego newslettera, żeby systematycznie dostawać najnowsze informacje z Time for Detox, o zdrowym stylu życia, detoxie i odnajdowaniu własnego ja.
For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept
GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

09:00 ~ 18.00

SOBOTA – NIEDZIELA

ZAMKNIĘTE