Dlaczego powstał Time for detox?

Doskonale wiemy jak trudno jest dokonać zmiany nawyków w różnych dziedzinach życia i zachować samodyscyplinę. Życie pędzi i my to rozumiemy. Podczas pięciodniowych wczasów Time For Detox Ty zajmujesz się swoim życiem, a my dbamy o Twoje zdrowie.

Poprzez wieloletnią praktykę i naukę pomagamy innym osiągnąć spektakularne sukcesy. Aby móc w pełni oddać się tej działalności, założyliśmy Time for Health a w ramach tego program Time for Detox. Naszym założeniem jest propagowanie działań opierających się na nieustannej, kontynuowanej praktyce, abyś mógł udoskonalić swoje życie. Życie w zdrowiu, radości i spokoju.

Metoda jest prosta i skuteczna. Została sprawdzona, nie tylko przez nas, ale również wiele innych osób. Podczas detoxu używamy tylko świeżych, surowych owoców i warzyw oraz naturalnych dodatków w postaci ziół, oraz wybranych przypraw.

Dzięki udziałowi w detoxie jesteśmy pewni, że odnajdziesz w sobie wytrwałość, samodyscyplinę, determinację i zdecydowanie większą motywację, a my będziemy Cię wspierać każdego dnia. Masz szansę poznać bardziej siebie i oczyścić to, co przeszkadza Ci w doświadczaniu wspaniałego życia.

Detox ma sens tylko wtedy, gdy podejmiesz decyzję i wyrazisz gotowość. Zachęcamy Cię więc do tej pięknej, pełnej radości i miłości podróży, ponieważ doświadczysz spektakularnych zmian na lepsze i zdrowsze życie. Podobnie jak my.

TRENERZY

Z kim będziesz pracować?

REGINA BUKOWSKA

Jest szczęśliwą kobietą, która kocha wolność i głęboko wierzy w miłość. Lubi dzielić się z innymi swoim śmiechem i pozytywną energią. Jest fanką diety roślinnej, praktykuje detox od 30 roku życia. Propaguje zdrowy styl życia.

Rozmiłowana w kryształach, kocha piękno i podróże.

Wierzy, że wszystkie odpowiedzi są w nas…

Urodziła się 12.11.1976 r. Jest mamą, pasjonatką mody i fotografii.

Z wykształcenia projektant mody, specjalista d/s reklamy i fotografii. Ukończyła szereg szkoleń i kursów związanych z psychosomatyką człowieka.

Kocha modę i zdrowe podejście do niej. Zawodowo zajmuje się ubieraniem ludzi biznesu.

Łamie narzucone schematy modowe i pokazuje prawdziwego człowieka.

Jedno zrozumiała w życiu naprawdę – jedynie miłość jest źródłem transformacji, siły, motywacji, wspaniałego, szczęśliwego życia! I to niezależnie od wieku, urody, statusu społecznego i wykształcenia. Jedynie miłość pozwoli robić człowiekowi niesamowite rzeczy.

Do wszystkiego co robi dodaje ogrom miłości.

Tak też tworzy detox dla Ciebie.

Wszystko to, co w nim jest wciąż praktykuje , doświadcza i przekazuje Tobie.

JANUSZ STASICA

Janusz – człowiek który rozumie, że na szczyt można dostać się tylko rozpoczynając wędrówkę doliną.

Pasjonat wszystkiego, co daje głęboką satysfakcję i sens istnienia.

Wieloletni szkoleniowiec w obszarze dbałości o ciało i rozwoju duchowego.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Twórca autorskiego projekty połączenia Shinrin Yoku, jogi i nordic walking.

Czerpiący energię z przyrody i dawania siebie innym.

EWA GĘŚCIAK

Pasjonatka rozwoju zintegrowanego na poziomie ciała, duszy i umysłu, który pozwala odnaleźć w życiu wewnętrzny spokój i równowagę.

Muzykoterapia, czyli praca z użyciem dźwięku w celu przywrócenia zdrowia, a także poprawy funkcjonowania osób z różnorodnymi problemami natury emocjonalnej, fizycznej lub umysłowej jest jej pasją od kilku lat.

Prowadzi sesje indywidualne, grupowe „kąpiele w dźwiękach” oraz terapeutyczne masaże misami tybetańskimi wg metody Petera Hessa, których celem jest przede wszystkim relaks, odprężenie, uwolnienie napięć z ciała, wzmocnienie oraz regeneracja naszego organizmu.

Wiedza w połączeniu z intuicją pozwala jej na poszerzanie zakresu umiejętności pracy przez łączenie różnych metod rozwoju takich jak aromaterapia, litoterapia czy praca z oddechem.

Posiada także Certyfikat ukończenia kursu Soul Body Fusion, Mindfulness, oraz zaawansowany kurs odczytu Kronik Akaszy.