POMARAŃCZA – płynne słońce

Czy w dzisiejszym świecie fast food jest pożywieniem? W czym pomaga mojemu organizmowi?Dostrzegamy cały ogrom cierpienia na Ziemi, lecz wiemy jak temu zapobiec. Dzisiaj dowiesz się jak w pyszny i zdrowy sposób wprowadzajmy mądrość Matki Ziemi i Matki Natury korzystając z owoców, warzyw, ziół i przypraw. Czy pomarańcza jest na wagę  złota? Przekonasz się sam czytając dalej.

Pomarańcza

Pomarańcza

Rośliny – żywność dające Życie!

Program „DETOX W 10 DNI”  łączy życiodajną magię z zagadnieniem owoców i warzyw. Uzdrawiające rośliny to coś więcej niż tylko zbiór porad na temat wartości odżywczych lub powiedzenie „jedz więcej owoców i warzyw zamiast tego czy tamtego”. Tutaj nie jest oceniany żaden posiłek. Przekazujemy jak spożywanie lub picie soków z owoców i warzyw przeradza się w doświadczanie świadomości, która podnosi się na poziomie ciała, duszy i relacji.

Żywność, którą propagujemy od zarania dziejów ma moc uzdrawiającą. Kryje się w niej więcej niż myślisz. DLA CIAŁA, DUSZY I RELACJI.

Pomarańcza wprowadzi w Twoje życie witalność.

Wykorzystujemy siłę emocjonalną owoców, która jest potężnym lekiem. Wraz ze spożywaniem każdego soku otrzymujemy zawarte w nich, konkretne duchowe wsparcie. Zdajesz sobie wtedy sprawę, że czujesz wdzięczność za każdy spożywany owoc, warzywo, zioła. Efektem jest to, iż zaczynamy odczuwać przepływającą witalność, nadzieję i radość. Jednym z 10-cio dniowego programu detoxu jest DZIEŃ pomarańczowy, w którym owoc pomarańczy jest jednym z trzech składników. Dzisiaj pomarańcze straciły swój splendor w oczach ludzi. Ostrzegają nas przed alergiami, kwasami szkodzącymi na szkliwo.

Pomarańcze.

Sok pomarańczowy

Sok pomarańczowy

Jakie mają w sobie wartości odżywcze i witaminy?

 • Koenzym – glutation, który aktywowany jest wysoką zawartością flawonoidów. (Glutation i flawonoidy są kluczem do zwalczania wirusów, dezynfekują metale ciężkie w organizmie, wzmacniają właściwości witaminy C).
 • Flawonoidy znajdują się w białej błonce rozdzielającej cząstki pomarańczy, więc warto pomarańcze jeść wraz z błonką.
 • Bioaktywną wapń działającą korzystnie na nasze zęby.
 • Źródło witaminy C, Beta-karotenu i witamin z grupy B.
 • Cenny błonnik pokarmowy, który pomaga w przemianie materii.

Pomarańcze mają właściwości lecznicze.

Według wskazówek terapeuty Anthony William – wprowadź do swojej diety pomarańcze jeśli borykasz się dotyczy Cię:

 • przeciążenie nadnerczy
 • stres, niepokój, depresja
 • przeziębienia
 • zatwardzenia
 • zatrzymanie wody w organizmie
 • trudności z oddychaniem
 • spadek energii
 • ból gardła

Jak wybrać zdrowe pomarańcze?

Kupując owoce wybieraj te cięższe, ładnie wybarwione bez plam. Kiedy skórka jest pofałdowana, najpewniej pomarańcza będzie miała w sobie mało soku, a miąższ będzie suchy. Pomarańcze słodkie i soczyste mają charakterystyczny „pępek”.

„Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”

Hipokrates

Aspekt Duchowy.

Drzewo pomarańczy

Drzewo pomarańczy

 Sok z pomarańczy to płynne słońce.

Kiedy czujesz się porzucony, przygnębiony i jest Ci smutno, pomarańcze pomogą Ci łatwiej przejść przez te emocje. Są idealnym pokarmem, gdy mniemasz dostępu do słońca. Zabierają chłód i wprowadzają ciepło. Niech pomarańcze przypominają nam o tym co lub kogo od siebie odsuwamy lub porzucamy. Czy to faktycznie zasługiwało na zlekceważenie?

Wprowadzając świeże pomarańcze do swojej diety rozejrzyj się uważnie. Co w twoim życiu zasługuje na ponowne rozpatrzenie? Niech przyniesie maksymalne korzyści.

Zdrowe soki oraz dieta roślinna to KLUCZ DO ZDROWIA i lepszego samopoczucia.

Regina Bukowska

Drzewo pomarańczy

Skorzystaj z naszego systemu online. E – book „ Detox w 10 dni” poprowadzi Cię jak krok po kroku przejść detox. Zaczynając od przygotowania, a kończąc na wprowadzeniu stałych posiłków. Ewentualnie wybierz sam spośród tysięcy przepisów na zdrowe i smaczne dania z wykorzystaniem dobrodziejstw natury.

Zapraszamy do świata pozytywnych ludzi dbających o swoje zdrowie!

Zapraszam do komentowania 😉

Regina Bukowska

Zobacz także:

https://timefordetox.pl/detox-jak-zaczac-ten-temat/

https://rankingmlm.pl/poradnik-zdrowia-sposob-na-witalny-tryb-zycia/

https://rankingmlm.pl/wplyw-kolorow-na-nastroj-regina-bukowska/

By |2020-04-02T19:28:40+02:002 kwietnia, 2020|Bez kategorii|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz