AWOKADO. Remedium na podjadanie – Przepisy

AWOKADO. Remedium na podjadanie. 

Podjadanie między posiłkami przynosi fatalne skutki dla Twojego zdrowia. Dzisiaj dostaniesz remedium na podjadanie. Dasz wreszcie odpocząć organizmowi od ciągłego przymusu trawienia. Dlaczego? Twoja energia jest skierowana do ciągłej pracy potrzebnej do trawienia.  A co by było gdyby pozwolić mu odpocząć i skierować energię na coś innego? Polecam awokado. Ten popularny owoc jest po prostu super food i będzie doskonałym remedium dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Jedząc awokado zapomnisz o podjadaniu między posiłkami. Taka potrzeba po prostu zniknie. Sprawdź.

Z przyjemnością dzielę się z Tobą moimi kilkoma prostymi przepisami z użyciem awokado. Spośród kilkunastu wybrałam TOP 5 prostych i sprawdzonych przepisów, takich które uwielbiają moi przyjaciele.

Masło z awokado

Masło z awokado

Proste przepisy z użyciem awokado według mojej receptury znajdziesz tutaj: 

 1. AWOKADO – MASŁO BOGÓWhttps://timefordetox.pl/awokado-maslo-bogow-przepis-3/
 2. AWOKADO – PYSZNE ZDROWE LODYhttps://timefordetox.pl/lody-z-awokado-prosty-przepis/
 3. AWOKADO – 3 FENOMENALNE SAŁATKI DLA MĘŻCZYZNhttps://timefordetox.pl/awokado-3-fenomenalne-salatki-dla-mezczyzn-przepisy/
 4. AWOKADO – PROSTY PRZEPIS NA ROMANTYCZNE ŚNIADANIE
 5. AWOKADO – REMEDDIUM NA PODJADANIE

Dlaczego warto jeść awokado? Czy tylko zmniejsza uczucie głodu?

Już Aztekowie cenili właściwości awokado. Wykorzystajmy również ten naturalny afrodyzjak w kuchni. Miąższ awokado zawiera dużo witaminy E, która dodaje wigoru i energii. Awokado jest źródłem zdrowych kwasów tłuszczowych, które wpływają pozytywnie na poziom testosteronu. Zjedzone awokado powoduje uczucie sytości i spada potrzeba podjadania między posiłkami. Uczucie lekkości to wspaniały stan, przyznasz? Wykorzystaj awokado dbając o samopoczucie i zdrowie. Na temat awokado i jego dobroczynnego działania na nasze samopoczucie i zdrowie  możesz przeczytać tutaj:https://timefordetox.pl/awokado-naturalny-afrodyzjak/

Awokado

Awokado

Na co zwracamy uwagę?  

 • Kupując awokado wybierz owoce miękkie w dotyku (ale niezbyt miękkie) lekko ściśnij, by sprawdzić, czy jest dojrzałe.
 • Dojrzałe owoce przechowaj w lodówce.
 • Niedojrzałe owoce włóż do papierowej torebki lub przez kilka dni w temperaturze pokojowej.
 • Aby usunąć pestkę, awokado należy przeciąć wzdłuż na dwie połowy, podważyć ją nożem i obrócić. Miąższ wybierz łyżeczką.
 • Jeżeli nie wykorzystasz od razu całego owocu, to skrop je sokiem z cytryny aby nie czarniało.
 • Pestki awokado nie wyrzucaj, tylko zjedz! Należy przez kilka dni suszyć. Gdy pestka jest już sucha, należy włożyć ją do foliowego woreczka i rozbić tłuczkiem do mięsa lub młotkiem. Pokruszona pestkę następnie mieli się w blenderze na drobny proszek, który można dodać, np. do jogurtu.

Wprowadzając awokado i dożywisz swój organizm. Najlepszym rozwiązaniem są świeże, rośliny i nieprzetworzone produkty. Ponieważ żaden lek nie wyleczy a awokado, marchewka czy jabłko doprowadzi Twój organizm do homeostazy. Skorzystaj z tego. 

Regina Bukowska

Regina Bukowska

Jeśli pragniesz wprowadzić zmiany nawyków jedzenia i stylu życia to zapraszam cię do naszego świata pozytywnych ludzi dbających o zdrowie i świadomie wybierających to co dla nas najlepsze.

Od czego zacząć?

ODZYSKAJ ENERGIĘ POPRZEZ PICIE SOKÓW!

Wprowadź detox. Naturalny i przyjemny detox organizmu będzie świetnym początkiem do poprawy jakości życia. Zapraszam. Warzywa i owoce mają doskonałe działanie lecznicze Pijąc odpowiednie świeże soki można doprowadzić do samo uzdrowienia poprzez detox: https://timefordetox.pl/sklep/skuteczny-detox-w-10-dni/  Następnie skorzystaj z prostych przepisów, które sama stosuję oraz polecam po przebytym detoksie. W e-booku zawarłam 20 prostych i sprawdzonych przepisów na śniadania obiady lub kolacje. https://timefordetox.pl/sklep/co-jesc-po-detoxie-20-sprawdzonych-przepisow/

 

Zapraszamy do świata pozytywnych ludzi dbających o swoje zdrowie!

Regina Bukowska

Zobacz także:

https://timefordetox.pl/detox-jak-zaczac-ten-temat/

https://timefordetox.pl/sklep/skuteczny-detox-w-10-dni/

https://rankingmlm.pl/poradnik-zdrowia-sposob-na-witalny-tryb-zycia/

https://rankingmlm.pl/wplyw-kolorow-na-nastroj-regina-bukowska/

By |2020-05-31T06:48:51+02:0013 kwietnia, 2020|Bez kategorii|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz