WYCISKARKA DO SOKÓW. Jaka powinna być?

Wyciskarka do soków.

Dlaczego polecamy? Ponieważ wytłoczony z niej sok zwiększy wchłanialność warzyw i owoców a my w ten prosty sposób dostarczamy odżywkę do organizmu. Pijemy soki po to abyśmy nie musieli jeść ogromnych ilości warzyw aby dożywić nasz organizm.

Niestety my ludzie niszczymy naturę, a wraz z nią owoce i warzywa.  Trujemy opryskami i pestycydami. Teraz większość roślin ma niewiele wartości odżywczych w porównaniu do poprzednich lat.  Wystarczy proste porównanie marchewki. 80 lat temu jedna marchewka miała tyle wartości co dzisiaj piętnaście sztuk. Nasuwa się pytanie:  Czy zjesz piętnaście sztuk marchewki dziennie? Dlatego w dzisiejszych czasach musimy działać działać inaczej. Wyciśnięty sok z piętnastu marchewek, wchłonie się do naszego organizmu już po 20 minutach. Z jednej sztuki marchewki uzyskasz średnio 80 ml zdrowego soku.

SOK TO NASZE ZDROWIE A ZDROWIE TO NASZE ŻYCIE!

Sok z selera naciowego

Sok z selera naciowego

Wyciskarka to inwestycja.

Świeżo wyciśnięty sok będzie znacznie lepszy niż zakupiony w sklepie. Niektóre warzywa i owoce mają doskonałe działanie lecznicze pijąc go w ciągu 15 min po wyciśnięciu. Na przykład sok z białej kapusty czy selera naciowego. Jak widzisz, pijąc odpowiednie świeże soki można doprowadzić do samo uzdrowienia poprzez detox: https://timefordetox.pl/sklep/skuteczny-detox-w-10-dni/

Jeśli kupiłeś wyciskarkę ale z niej nie korzystasz lub raz na jakiś czasu to zapewne z tych dwóch powodów: zapycha się lub jest skomplikowana w obsłudze i dlatego odpuściłeś.  Warto kupić taką, której korzystanie będzie sprawiało Ci przyjemność. 

Na co zwracamy uwagę?  

W zależności jaka jest twoja potrzeba. Jeśli kupisz dobrej jakości to powinna posłużyć Ci nawet do końca życia. Podzielę się moją opinią pomiędzy wyciskarkami. Warto pamiętać, że technologia wyciskarek i ich przewaga nad sokowirówkami jest taka, że wytłacza sok nie niszcząc włókien owoców i warzyw. 

Pionowa czy pozioma? 

Każdy ma swoje preferencje. Przede powinna być:

  • łatwa w obsłudze
  • łatwa w składaniu elementów 
  • powinna się nie zapychać
  • łatwo ją umyć
  • wytłaczać bez problemu zioła i natki
  • poradzić sobie z każdym owocem i warzywem
  • pozostawiać klarowny sok
  • pozostawiać suchą pulpę

 Wyciskarki wolnoobrotowe do soków, które polecamy to:

  •  Wyciskarka wolnoobrotowa pozioma: OMEGA Sana EUJ-707
Wyciskarka do soków OMEGA Sana EUJ-707

Wyciskarka do soków SANAOMEGA Sana EUJ-707

Jest to wyciskarka wolnoobrotowa ze ślimakiem w środku, który tłoczy warzywa i owoce. Znakomicie wyciska każdy gatunek owoców, warzyw i ziół, zarówno tych włóknistych, jak i twardych czy miękkich. Jest prosta w użyciu i łatwo się ją myje. 

  • Wyciskarka wolnoobrotowa Pionowa:  ALFA 4G 
Wyciskarka Alfa 4G

Wyciskarka Alfa 4G

Producent informuje, iż wyciskarka działa na zasadzie prasy hydraulicznej. Dzięki bardzo nieznacznej oksydacji i niewielkiemu rozpadowi składników odżywczych, uzyskujemy wspaniały sok. Wyciskarka Alfa 4G pracuje z prędkością do 50 obrotów na minutę. Większa wydajność oraz wolniejsze działanie umożliwiają zmniejszenie szkód wynikających z utleniania i zwiększają wartość odżywczą soku. Podczas wyciskania powstaje mniej piany a sok nie rozwarstwia się. Jest prosta w obsłudze i samo myjąca. Aktualnie używam wyciskarki Alfa. 

 

Cena obejmuje 10- letnią gwarancję. 

 Możesz mieć rabat 10% kupując poprzez www.timefordetox.pl 

W każdej zdrowej kuchni powinny być pomocne sprzęty 😉 

Producent wyciskarek ALFA Zbigniew Binkowski i Regina Bukowska

Producent wyciskarek ALFA Zbigniew Binkowski i Regina Bukowska

ODZYSKAJ ENERGIĘ POPRZEZ PICIE SOKÓW! 

Wprowadź sok i dożyw swój organizm. Wyciskarka jeś najlepszym rozwiązaniem, ponieważ żaden lek nie wyleczy a marchewka czy jabłko doprowadzi Twój organizm do homeostazy. Skorzystaj z tego. 

By |2020-05-31T06:49:56+02:0018 marca, 2020|Bez kategorii|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz